Фустан CHIC BUNNY

Шифра p9454
1.600,00 мкд 1.120,00 мкд

Ref: 11290002

Collection: CHIC BUNNY

Category: CHIC BUNNY

Plush dress with collection print

ALL, UPPER FABRIC, COTTON 95%, ELASTANE 5%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка