Подлога WEEKEND

Шифра p4826
1.540,00 мкд

Ref: 12051543

Collection:

Category: OUTINGS

ALL, UPPER FABRIC, COTTON 53%, BAMBOO FIBER 47%, LINING, COTTON 95%, POLYAMIDE 5%, WADDING/PADDING, POLYESTER 100%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка