Капа DRAW A REX

Шифра p13799
980,00 мкд 686,00 мкд

Ref. 11300143

Состав:

Памук 95%, Еластин 5%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка