Блуза PARAISO

Шифра p16165
1.110,00 мкд 777,00 мкд

Реф. 11300446

Состав:

Памук 97%, Еластин 3%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка