Фустан PARAISO

Шифра p16169
3.080,00 мкд 1.848,00 мкд

Реф. 11300447

Состав:

Памук 97%, Еластин 3%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка