Ранец TUCTUC&FRIENDS

Шифра p17341
2.460,00 мкд

Реф. бр. 12051821

Забавен и практичен 3Д ранец за деца што може да се користи за во градинка, на прошетка или за патување.

Полнети прерамки прилагодливи според растот на вашето дете./ Додатно закопчување и во предниот дел, кај градите.

Цврстата, но лесна обвивка и облогата го прават издржлив и удобен.

Водооптпорна постава

Внатрешно има голем џеб и дел од еластична мрежа

Димензии: 26х27х10см

Препорачано за деца до 6 години

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка