Чашка HELLO DINO

Шифра p17349
550,00 мкд

Реф. бр. 12051869

360 степени чашката овозможува пиење од било која страна на капакот, само со лесно навалување. Силиконскиот вентил лесно се отвара со притисок на устата и тој се затвара херметички кога детето престанува да пие.

Силиконскиот капак со рачки може да се отстранат

Технологијата без да се истури течноста од внатре помага за полесно детето да премине во пиење на течности во нормална чаша без капак.

Безбедно за миење во машина за садови

Капацитет: 207мл

BRA FREE

Дознајте повеќе на: www.youtube.com/watch?v=dFBM6Ntj6Ks&t=27s

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка