Постелнина 120*60 LITTLE FOREST

Шифра p17352
6.170,00 мкд

Реф. бр. 12051890

Комплетот содржи:

Јорган и јорганска навлака со две лица, која што на долниот дел е со ластик и летно време може да се користи како летна прекривка

Навлака за перница

Оградица која што е гумирана и навлака за оградица

Состав: 100% памук

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка