Шише HELLO DINO

Шифра p17361
680,00 мкд

Реф. бр. 12051774

Совршено за патување, градинка или училиште

Практичен дизајн и многу лесно за носење

Широка, мека и пријатна цефка која овозможува пиење без страв од гушење.

Во согласност со европските прписи за безбедност

Може да се мие во машина за садови на горната решетка на 40 степени

Без ПБА и ПВЦ

Дознајте повеќе на: www.youtube.com/watch?v=dFBM6Ntj6Ks&t=27s

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка