Торба за храна TUCTUC&FRIENDS

Шифра p17370
1.850,00 мкд

Реф.бр. 12051823

Торба за храна

Кажете збогум на пакувањето за еднократна употреба

Торбата за храна е еколошка и многу практична

Се прилагодува на било која големина на храна благодарение на лесниот систем за затварање (бегет, сендвич, бусквити, овошје итн.)

Лесна е и многу практична, бидејќи може да се постави и како чаршав

Совршена за носење на храна во училиште, парк или на излет. Практично и за секојдневна употреба

По употреба, исчитетете го внатрешниот слој со влажна крпа и оставете да се исуши

Изработено од висококвалитетен водоотпорен материјал.

Доаѓа во комплет со рачка и може да се носи и како ранец

Сордржи и крпа/салфетка со димензии 25х25см

Голенима: 30х27см

Може да се пере рачно или да се стави во машина за миење на садови на 40 степени

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка