Трицикл LITTLE FOREST

Шифра p17372
8.020,00 мкд

Реф.бр. 12051906

Наменет за деца од 9 месеци до 5 години

Трициклот се зголемува за да се прилагоди на циклусот на раст на Вашето дете

Навалувањето назад (во 3 позиции) може да се прекопи и отстрани кога детете е поголемо

Седиштето се ротира 360 степени, така што детето може да биде свртено и кон своите родители

Тендата е со пти позиции и мрежен визир

Продолжување на рачката со 3 позиции на висина и држач за пијалоци

Отстранлив статички потпирач за нозе

Задни тркала со независна сопирачка вградена во рамката за лесна употреба и монтажа

Компактно се преклопува за да го олесни транспортот

Прилагодлив појас за закопчување од 3 точки

Направен во согласност со европскиот стандард EN-71.1

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка