Плетена Јакна BROWNIE BEARS

Шифра p18603
2.220,00 мкд 1.110,00 мкд

Реф. бр.11310016

Состав:

Памук 100%, Памук 95%, Еластин 5%, Полиестер 100%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка