Плетена блуза BEE HAPPY

Шифра p18825
1.850,00 мкд

Реф. бр.11310124

Состав:

Памук 60%, Акрил 40%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка