Плетена Јакна BEE HAPPY

Шифра p18830
1.850,00 мкд

Реф. бр.11310131

Состав:

Памук 60%, Акрил 40%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка