Плетена блуза HIGHLANDS

Шифра p18909
1.850,00 мкд

Реф. бр.11310164

Состав:

Акрил 72%, Полиамид 25%, Еластин 3%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка