Фустан GLACIAR

Шифра p19113
2.040,00 мкд 1.020,00 мкд

Реф. бр.11310241

Состав:

Акрил 59%, Полиамид 24%, Волна 15%, Еластин 2%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка