Блуза BEST FRIENDS 4EVER

Шифра p19407
1.850,00 мкд

Реф. бр.11310400

Состав:

Памук 94%, Еластин 6%, Памук 95%, Еластин 5%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка