Јакна HITS OF 90

Шифра p19583
4.070,00 мкд 2.849,00 мкд

Реф. бр.11310470

Состав:

Полиестер 100%, Полиестер 100%, Полиестер 100%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка