Плетена блуза HITS OF 90

Шифра p19603
2.220,00 мкд

Реф. бр.11310475

Состав:

Памук 58%, Акрил 38%, Полиестер 4%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка