Фармерки HITS OF 90

Шифра p19608
1.730,00 мкд

Реф. бр.11310477

Состав:

Памук 98%, Еластин 2%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка