Блуза HITS OF 90

Шифра p19618
980,00 мкд

Реф. бр.11310483

Состав:

Памук 65%, Полиестер 35%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка