Јакна TAHITI

Шифра p24671
2.220,00 мкд 1.776,00 мкд

Реф.бр.11329846

Состав:Памук 77%, Еластин 2%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка