Комплет со две блузи TAHITI

Шифра p24694
2.040,00 мкд

Реф.бр.11329868

Состав:Памук 95%, Еластин 5%, Памук 95%, Памук 95%, Еластин 5%, Еластин 5%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка