Аксесорис HI! SUNSHINE

Шифра p24868
615,00 мкд 492,00 мкд

Реф.бр.11329969

Состав:Памук 95%, Еластин 5%, Памук 76%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка