Кадичка

Шифра p25124
1.290,00 мкд

Реф. бр. 12051735

Ширина: 37 см

Висина: 47 см

Длабочина: 80 см

Тежина: 0,90 кг

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка