Музичка играчка

Шифра p25126
1.660,00 мкд

Реф. бр. 12051896

Мека кадифена музичка играчка која што кај новороденчињата ќе стимулира визуелни, аудитивни и тактилни сетила

Приспивно ќе го смири вашето бебе, или ќе ве придружува во текот на ноќта или на прошетки

Многу мека на допир и со меко полнење

Идеален подарок за секоја прилика

Едноставно за одржување. Се отстранува музичката кутија и може да се пере на 30 степени

Безбедноста и квалитетот се најважни за нас и затоа се користат само високо-квалитетни материјали

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка