Играчка Термофор

Шифра p25129
1.110,00 мкд

Реф. бр. 12051933

Термофор против грчеви, предвиден за бебиња ( вклучувајќи ги и предвремено родените)

Помага на вашето бебе да се смири и релаксира кога имаат грчеви во стомачето

Содржи торбичка со 100% природни семки од грозје кој што може да се загрее во микробранова печка за 30-90 секунди

Исто така може да се стави во фрижидер, а потоа да се користи за да помогне да се намали температурата на важето бебе

Меко и пријатно на допир, обезбедува чувство на благостостојба: ослободува топлина/ладно постепено со текот на времето

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка