Подлога за пресоблекување

Шифра p25132
1.290,00 мкд

Реф. бр. 12052020

Ширина: 33 см

Висина: 0,75 см

Длабочина: 66 см

Тежина: 0,20 кг

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка