Дуксер GLAM ROCK

Шифра p29182
2.220,00 мкд 1.554,00 мкд

Реф.бр.11339493

Состав:Памук 88.0%, Метални конци 12.0%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка