Панталони J'ADORE LE MILK-SHAKE

Шифра p29223
1.850,00 мкд 1.110,00 мкд

Реф.бр.11339547

Состав:Памук 98.0%, Еластин 2.0%

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка