Вреќа за количка BASIC

Шифра p4779
3.390,00 мкд

Реф. бр. 12051485

Универзален дизајн кој одговара на повеќето колички.

Максимална поддршка благодарение на задната гума, лентите за стегање итн.

Нејзиниот централен патент помага лесно да се регулира температурата на вашето бебе.

Ставањето и соблекувањето на бебето е многу поудобно со патентите со двојни кочии.

Можност за вадење на стапалата кога е поголемо.

Ревери со магнетни копчиња за поголема удобност.

Гумено засилување во пределот на стапалата (внатрешниот дел).

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка