Куфер LADY BIRD

Шифра p9132
3.690,00 мкд

Ref: 12051704

Уникатен и забавен куфер на кој што можат да се возат и каде што може да ги носат нивните лични работи кога одат на одмор, или на гости кај свои другарчиња и роднини

Може да се користи на повеќе начини: да го влечаете како количка, како торба на рамо, или децата да се возат на него.

Има внатрешно две прегради. Една со еластични каиши,а дна со патент.

4 тркала обложени со висосо отпорна гума, за континуирана употреба.

Предните тркала се 360 степени ротирачки, што помага полесно да се справите со кривини, особено кога детето се вози на куферот.

Лесен а истовремено отпорен куфер

Совршен куфер за деца на возраст до 8 години

Одбраната варијанта не е на залиха

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Слични Производи

Share Your Look

#YOURLOOK
Дома
Мени
Барај
Профил
Кошничка